Oficiální stránky obce
Verze pro slabozraké Kontaktujte nás Fotogalerie z akcí obce

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25
Obec Kokory - vyhlášení konkurzního řízení
Úhrada místních poplatků v obci na rok 2022
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie č. 110060821027
Uzavření matriky - Velký Týnec
Filmový klub Brodek - program
26
Obec Kokory - vyhlášení konkurzního řízení
Úhrada místních poplatků v obci na rok 2022
Filmový klub Brodek - program
27
Obec Kokory - vyhlášení konkurzního řízení
Úhrada místních poplatků v obci na rok 2022
Filmový klub Brodek - program
28
Obec Kokory - vyhlášení konkurzního řízení
Úhrada místních poplatků v obci na rok 2022
Filmový klub Brodek - program
29
Obec Kokory - vyhlášení konkurzního řízení
Úhrada místních poplatků v obci na rok 2022
Filmový klub Brodek - program
Provozní doba občerstvení na koupališti
30
Floria JARO, Kroměříž
Stavění máje a pálení čarodějnic
Filmový klub Brodek - program
Úhrada místních poplatků
Provozní doba občerstvení na koupališti
1
Floria JARO, Kroměříž
Filmový klub Brodek - program
Královstvím na kole
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
Společný odjezd na akci Královstvím na kole
Provozní doba občerstvení na koupališti
Pozvánka na fotbalové utkání - Lions Majetín
2
Floria JARO, Kroměříž
Filmový klub Brodek - program
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
3
Floria JARO, Kroměříž
Filmový klub Brodek - program
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
4
Floria JARO, Kroměříž
Filmový klub Brodek - program
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
5
Floria JARO, Kroměříž
Filmový klub Brodek - program
Zápis dětí do MŠ Majetín
XXV. výstava skalniček a bonsají
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
Besídka ke Dni matek
6
Floria JARO, Kroměříž
Hodové oslavy obce Krčmaň
Filmový klub Brodek - program
XXV. výstava skalniček a bonsají
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
7
Floria JARO, Kroměříž
Hodové oslavy obce Krčmaň
TRAKTOR CUP 2022 - Krčmaň
Filmový klub Brodek - program
XXV. výstava skalniček a bonsají
5. ročník pochodu, cykloturistiky a běhu Memoriál Ludmily Zatloukalové - Coufalové
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
Pietní vzpomínka
8
Floria JARO, Kroměříž
Hodové oslavy obce Krčmaň
Filmový klub Brodek - program
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
9
Filmový klub Brodek - program
10
Filmový klub Brodek - program
11
Filmový klub Brodek - program
12
Filmový klub Brodek - program
13
Filmový klub Brodek - program
14
Filmový klub Brodek - program
Oslavy 130 let založení SDH Majetín
Rybářské závody - Rokytnice
15
Filmový klub Brodek - program
16
Filmový klub Brodek - program
17
Filmový klub Brodek - program
18
Filmový klub Brodek - program
Společné tvoření masek na Kácení máje
19
Filmový klub Brodek - program
Uzavření zdravotního střediska
20
Filmový klub Brodek - program
Uzavření zdravotního střediska
Pozvánka - Myslivecký spolek Citov
21
Den dětí a koní
Filmový klub Brodek - program
22
Filmový klub Brodek - program
23
Filmový klub Brodek - program
24
Filmový klub Brodek - program
25
Filmový klub Brodek - program
Nabídka práce - účetní
26
Filmový klub Brodek - program
27
Filmový klub Brodek - program
28
Filmový klub Brodek - program
880 let městyse Dub nad Moravou, 130 let Sboru dobrovolných hasičů
Kácení máje aneb Cirkus Majetínes
Zábava s kapelou LOS PLAYBOYS
Pozvánka - Hanácké muzeum v přírodě, Příkazy
29
Filmový klub Brodek - program
Divadelní představení UPOKOJENKYNĚ - Brodek u Přerova
30
Filmový klub Brodek - program
Zazpívej slavíčku
31
Filmový klub Brodek - program
Taneční veselice pro seniory
1
Filmový klub Brodek - program
2
Filmový klub Brodek - program
Živé pasti - pozvánka Flora Olomouc
3
Filmový klub Brodek - program
Živé pasti - pozvánka Flora Olomouc
4
Filmový klub Brodek - program
Sportovní den mikroregionu Království
Dětský sportovní den - Majetín
Živé pasti - pozvánka Flora Olomouc
5
Filmový klub Brodek - program
Živé pasti - pozvánka Flora Olomouc
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obecní úřad > Popis úřadu, kontakty

Popis úřadu

Obecní úřad

Miroslava Zavadilová
starostka
telefon: 581 741 740, 606 853 435

e-mail: starosta@majetin.cz
QR kódvCard
Ing. Vojtěch Dostál
místostarosta
telefon: 581 741 740, 724 158 968

e-mail: dostal@majetin.cz
QR kód
Miloslava Krkošková
účetní
telefon: 581 741 740, 775 474 901

e-mail: podatelna@majetin.cz
QR kód
Ludmila Dostálová
referentka OÚ

telefon: 581 741 740, 602 527 057

e-mail: obec@majetin.cz
QR kód

Ladislava Smolková
účetní
telefon: 581 741 740, 775 474 900

e-mail: obec@majetin.cz
Marcela Porvazníková
komunitní pracovnice
telefon: 776 175 112

e-mail: komunitnipracovnik@majetin.cz
Tereza Říhová, DiS.
komunitní pracovnice
telefon: 776 878 685

e-mail: komunitnipracovnik@majetin.cz

 

Úřední hodiny

pondělí 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
středa   8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Zastupitelstvo 2018-2022

Miroslava Zavadilová SNK obce Majetín
Ing. Vojtěch Dostál SNK obce Majetín
Monika Davidová SNK obce Majetín
Ing. Jaromír Procházka SNK obce Majetín
Mgr. Monika Mikešová SNK obce Majetín
Lucie Kyselá SNK obce Majetín
Petr Kameník SNK obce Majetín 

Ing. et Ing. Martin Šmída - k 15. 11. 2020 rezignoval,

od 16. 11. 2020 nastoupil Jaroslav Konečný

Česká pirátská strana

 

Ing. et Ing. Pavla Studená

Česká pirátská strana

Členové zastupitelstva

Členové zastupitelstva
zleva: Studená, Šmída, Kyselá, Zavadilová, Dostál, Mikešová, Davidová, Kameník, Procházka

 

Finanční výbor

  • předseda: Ing. Jaromír Procházka
  • členové: Vlasta Dvořáková, Jaroslav Konečný

Kontrolní výbor

  • předseda: Mgr. Monika Mikešová
  • členové: Lucie Kyselá, Ing. et Ing. Pavla Studená 

Komise sociální

  • předseda: Anna Sléhová
  • členové: Eva Bednáříková, Mgr. Monika Mikešová

Komise stavební a OŽP

  • předseda: Ing. Květoslav Zaoral
  • členové: Ing. Lubomír Šmída, Ing. Jaromír Procházka, Jiří Vitoslavský, Petr Kameník, Martin Baďura, Ing. et Ing. Martin Šmída

Komise školská a kulturní

  • předseda: Marta Havránková
  • členové: Monika Davidová, Jiřina Daňková, Naděžda Skopalová, Marcela Vaculková, Marie Pivcová, Bc. Dagmar Konečná, Eva Zgažarová, Petra Šlajsová, Ing. Veronika Šámalová

Redakční rada Zpráv z Majetína

  • Radovan Koutný, Ing. et Ing. Martin Šmída, Miroslava Zavadilová, Mgr. Lenka Koupilová

Pracovní skupina

  • členové pracovní skupiny: Jan Ministr, Lukáš Gregůrek, Rudolf Svoboda, Jiří Malina, Antonín Hakala

Správce ČOV

  • Petr Otáhal, Ing. Jaromír Procházka

Správce ozdravného centra (koupaliště a sauna)

Správce Domu s pečovatelskou službou a uklízečka OÚ

Správce sokolovny

  • Renata Rašková

Stavební úřad ve Velkém Týnci

Matrika ve Velkém Týnci

Další důležité kontakty pro obyvatele